O firmie

O Firmie EL-WAT

EL-WAT to hurtownia elektryczna działająca od 2010 roku na terenie Dębna i okolic. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów branż elektrycznej i elektrotechnicznej w kraju jak i firm zagranicznych.  Cechujemy się rzetelnością, solidnością i sumiennością. Nasza kadra składa się z ambitnych i doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Dzięki regularnym szkoleniom jesteśmy coraz doskonalsi w swojej profesji. Zapewniamy kompleksową sprzedaż obejmującą kable, przewody, rozdzielnie, aparaturę modułową, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, oprawy uliczne i parkowe, słupy, oświetlenie LED, osprzęt siłowy i wiele innych. Jesteśmy przedstawicielem wszystkich znaczących marek krajowych i zagranicznych. Oferujemy najniższe ceny na rynku i dogodne terminy płatności. Głównym atutem współpracy jest duża dostępność towarów, korzystne warunki cenowe ustalane indywidualnie oraz możliwość otwarcia hurtowni po standardowych godzinach - np w przypadku awarii. 

Na Państwa życzenie przygotowujemy oferty i wyceny oświetlenia, a także uczestniczymy w  przetargach publicznych, inwestycjach i projektach. Udzielamy także porad technicznych i projektowych.
Wszystkie oferowane przez nas artykuły posiadają atesty i świadectwa kwalifikacji jakości. Nasza firma otrzymała także wiele rekomendacji oraz listów polecających od zadowolonych klientów.

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!